דיקור סיני לכלבים

השימושים הרבים של דיקור סיני לכלבים

דיקור סיני לכלבים הוא חלק מרפואה אלטרנטיבית שכבר הפכה לחלק מהנוף בכל הקשור בטיפול בבני האדם – אך האם הדבר נכון באותה המידה גם לבעלי חיים? מסתבר שכן! מרפאות רבות משלבות כיום טיפולים רגילים עם טיפולי רפואה משלימה, זאת לאחר קבלת עדויות חיוביות ביותר בנוגע להצלחה של טיפולים אלה. מדובר בכלי שמאפשר להקל ואפילו לפתור מספר רב של תופעות מכל הסוגים בקרב כלבים: בריחת שתן, בעיות פרקים, שיתוק גפיים ועוד. היתרון המשמעותי של הטיפול בדיקור סיני הוא שלעתים מאוד נדירות ניתן תופעות לוואי גם בכלבים שמטופלים לאורך זמן.

מקורו של הטיפול הוא במזרח הרחוק. שם מאמינים בקיומה של אנרגיה בגוף (ולא רק בגוף האנושי) הנקראת "צ'י". על פי הסינים, כל מחלה מקורה בחסמים אנרגטיים בגוף, ועל ידי גירוי נקודות מסוימות בעזרת מחטים, לייזר ומוקסה, ניתן לשחרר חסמים אלה. לאחר שאנרגיית ה"צ'י" זורמת בכל הגוף בצורה תקינה, המחלה מתחילה לשכוך. כיום, נעזרים בדיקור הסיני לטיפול במגוון רחב של בעיות. הרפואה הקונבנציונלית הולכת ומכירה בערך של הדיקור הסיני ולאט מפענחת איך הדיקור עובד. מאחר ואנשים מתנסים בצורה חיובית בדיקור סיני הם נוטים לטפל גם בבעלי החיים שלהם בדרך זו. כך, דיקור סיני לכלבים הופך לשירות נפוץ ומקובל יותר ויותר במרפאות הווטרינריות.

כל הסיבות לכך שהטיפול בטיחותי גם עבור כלבים דיקור סיני לכלבים

בעלי כלבים רבים חוששים שהטיפול מהווה סכנה כלשהי לחיית המחמד שלהם, משום שהם לא מבינים מהוה "צ'י" ומראה שלמחטים יכול רק להפחיד אותם יותר. אך בעת טיפול במרפאות של מומחים מוסמכים ותוך שמירה על כללי הבטיחות וביצוע הטיפול במיומנות – מדובר בדקירות שלעתים לא מרגישים. המחטים הינן חד-פעמיות וסטריליות, להגנה מפני כל סוג של זיהום. תופעות הלוואי של הטיפול נדירות ולרוב קלות, והתוצאות בולטות ומובהקות. במרפאה של ד"ר תמי סיניבר ניתן לעשות טיפולים מתחום הרפואה המשלימה לספק לכלב את הסיכוי הטוב ביותר להחלמה מלאה.

צור קשר

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני