מחלות חתולים וכלבים

מחלות חתולים וכלבים והטיפול בעזרת רפואה משלימה

וטרינריה היא התחום הנוכחי שאליו נכנסה הרפואה המשלימה, כך שבעלי חיות המחמד השונות שבעבר לא קיבלו מענה מספק מהרפואה הקונבנציונליות וחשו שיש אפשרויות אחרות, יכולים ליהנות היום משלל הדרכים שבהן ניתן לטפל בהן. חתולים אינם שונים בכלל זה מחיות המחמד שבהן אפשר לטפל, ויחד עם כלבים וסוסים הם מצטרפים למאגר המטופלים של המרפאה שבוחרת לטפל רק בטיפולי רפואה משלימה. בטיפולים כאלה אפשר למצוא שיטות כמו כירופרקטיקה שמותאמת לחיות המחמד ודיקור סיני, בין היתר.

דיקור סיני למחלות חתולים וכלביםמחלות חתולים וכלבים

הסינים משתמשים ברפואה הסינית כבר אלפי שנים, בשמך תקופות ארוכות הרפואה הסינית הייתה צורת טיפול היחידה, כיום שהרפואה הקונבנציונלית מפותחת בסין, אנשים ובעלי חיים יכולים ליהנות ממיטבם של שתי העולמות. לסינים צורת טיפול זו שמשלבת בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה הסינית היא מובנת מאליו. כיום צורת עבודה זו שמשלבת בין השתי גישות הטיפול מתחיל להיות הסטנדרט גם כאן. רפואה משלימה מצטיינת בטיפול שוטף ומונע ובמקרים כרוניים שהבעיה כבר התפרצה ומעדיפים לטפל בה כך, או משום שבדרכים אחרות לא הושגה פריצת דרך. הדיקור הסיני מצוין לטיפול במערכת החיסון של החתול, מה שמסייע לו גם להתגבר ולהתמודד טוב יותר עם זיהומים ומחלות אחרות של חתולים בלבד.

דיקור נגד חסימות אנרגטיות

לפי הרפואה הסינית והרפואה המשלימה בכלל, מחלות ובעיות שונות נגרמות בגלל חסימות אנרגטיות במערכת וחסר איזון תאוריה זאת נכונה גם אצל חיות מחמד. התחלואה שלהן יכולה לקבל מענה מצוין בעזרת רפואה משלימה לאחר הטיפולים ניכרת הטבה, ד"ר תמי סיניבר שהתמחתה בשיטות רפואה משלימות כמו רפואה סינית וכירופרקטיקה תדע לאזן מחדש ולשחרר חסימות כאלה בשלל בעיות שאופייניות לחיות המחמד, במרפאה מודרנית ובעזרת ידע וניסיון רב. הטיפול יעיל במיוחד במחלות כרוניות, פריצת דיסק, שיתוק, דלקות לא זיהומיות, אלרגיה, מחלות של זקנה, בעיות כתוצאה מהיציבה ומבנה הגוף של חיות המחמד ואורח חייהן.בנוסף ניתן לטפל בבעיות מסוימות שהרפואה הקונבנציונלית לא רואה כמחלה או כבעיה למשל כלבים המתעוררים באמצע הלילה, חתולים שמתעוררים במיוחד כדי לשתות ועוד הרבה אחרים

צור קשר

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני