סיפור על כלבים וחתולים

דיקור סיני לטיפול בטפטוף שתן אצל כלבה

פיבי, כלבה מתוקה ומעוקרת בת שנתיים, הגיעה לטיפול לאחר שסבלה זמן ממושך מטפטוף שתן כאשר קמה משכיבה או ישיבה.

כל המקומות בהם ביקרה "סומנו" ברטיבות משתן. לעתים, כך סיפר הבעלים, לא הצליחה להתאפק בין טיולים.

פיבי הובאה אל וטרינר קונבנציונלי אשר אבחן דלקת והמליץ על טיפול בכדורים. לאחר שהטיפול לא עזר הובאה שוב אל הווטרינר אשר זיהה שלמעשה פיבי סובלת מפעילות לא אופטימלית של הסוגרים. טיפול מתאים ניתן אך שוב – ללא תועלת.

לאחר מס' טיפולים עם דיקור סיני לכלבים הטפטוף נפסק. לבקשת הבעלים הגעתי לביקור בביתם אשר בראשון לציון. באבחון שערכתי התגלה כי אכן, פיבי סובלת מסגירה לא מספקת של הסוגרים. מבחינת הרפואה הסינית סבלה פיבי מחוסר איזון גופני ולפיכך נועד הדיקור שבוצע בכלבה להחזרת הגוף לאיזון. פיבי, אשר סבלה מהתופעה זה מספר חודשים הראתה שיפור ניכר תוך שלושה דיקורים. טיפולים מונעים ומחזקים ניתנו לה אחת לתקופה בחודשים שלאחר מכן.

 

כירופרקטיקה וטיפול סיני נגד חולשה ברגלים אצל כלבה

פומה היא כלבה דנית בת  5 שהחלה להראות אטקסיה (הליכה מוזרה עם חולשה ברגליים אחוריות אשר אינה מאפשרת לעמוד יותר מכמה רגעים) בעליה הביאו אותה לטיפול דחוף אצל הוטרינר. צילום הרנטגן הוביל לטיפול בתרופות אשר לא הועיל והמצב החמיר.

ביה"ח הוטרינרי אליו נשלחו לא הצליח אף הוא לשפר את מצבה של הכלבה…

נקראתי לביתה של המשפחה בהרצליה כדי לראות אם ניתן לעזור בעזרת רפואה אלטרנטיבית ובדקתי את מצבה של הכלבה. המלצתי על דיקור וכירופרקטיקה וקיבלתי מהבעלים אישור להתחיל מיידית בטיפול בכלבתם האהובה. לאחר שני טיפולים השתפר מצבה של הכלבה באופן דרמטי ולאחר טיפולים נוספים היא חזרה לתפקוד של 95%!

 

הכלב המבוגר כבר קופץ כמו גור…

את הכלב הקשיש (12) – גיל הזהב קוראים לזה כיום – פגשתי בביתו בתל אביב כשהוא סובל מחולשה ברגליים אחוריות. גם לאחר טיפול תרופתי אשר קיבל מהווטרינר (סטרואידים ומשככי כאבים) לא יכול היה לרדת או לעלות במדרגות. אבחנתי כי הכלב סובל מתשישות הנובעת מגילו ועל מנת להקל עליו המלצתי על שלושה טיפולי דיקור.

לשמחת הבעלים חזר הכלב כבר לאחר הטיפולים הראשונים לעלות ולרדת במדרגות. "הוא פשוט חזר להתנהג כפי שהיה כשהיה צעיר…." הם ציינו.

 

דלקות אוזניים

%d7%93%d7%9c%d7%a7%d7%aa-%d7%90%d7%95%d7%96%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9dשמש היא כלבה מיוחדת מסוג בסט שהגיעה אלי לפני כשנה. היא סבלה במשך תקופה ארוכה מדלקות אוזניים כרוניות אשר טופלו לאורך זמן עם אנטיביוטיקה וסטרואידים. אבל התרופות שיפרו את המצב רק במעט.

מכיוון ששמש כבר כלבה מבוגרת, הבעלים שלה לא רצתה לנתח וחיפשה פתרונות אלטרנטיביים. ככה היא הגיעה אלי, כדי לעשות לה דיקור סיני.

כאשר פגשתי את שמש לראשונה, האוזניים שלה היו מלאות מוגלה מסריח והיו פצועות וכואבות.

בעזרת טיפולים של דיקור סיני הצלחנו באופן הדרגתי להפחית את כמות המוגלה והריח מהאוזניים, הפצעים באוזן החלימו והכאבים נעלמו (בהתחלה שמש הייתה מגיעה לטיפול כל שבוע לאחר מספר חודשים כאשר המצב התחיל להתייצב התחלנו להגדיל את הזמן בין טיפול לטיפול) בנוסף המשכנו לתת לה טיפול תרופתי במקביל לדיקור הסיני, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר,לאחר מספר חודשים החלטתי שמצבה של שמש מאפשר לגמול אותה  באופן הדרגתי מהתרופות.

 כיום שמש מקבלת טיפול תומך בדיקור סיני פעם בחודש. בעלת הכלב מספרת, ששמש ממש יודעת כשהיא נוסעת לטיפול, וקופצת לאוטו בשמחה רבה. כשהיא מגיעה אלי, היא מביטה בי במבט מצפה, עד שהיא מקבלת את החטיף שלה. רק אז אפשר להתחיל במלאכת הדיקור. וכמובן שבסוף הדיקור, לאחר הוצאת כל המחטים, היא שוב מצפה לקבל חטיף.

צור קשר

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני