רפואה משלימה לחיות

תחום הרפואה לבעלי החיים מתפתח באותו הקצב כמו הרפואה לבני האדם, לכן זה אך טבעי שכל התופעות שנהפכו למקובלות וידועות בתחום הרפואה הרגילה יהפכו לעניין שבשגרה גם בקרב טיפולים בבעלי חיים. כך, כיום קיימת גם פרקטיקה של רפואה משלימה לחיות, שפעמים רבות מסייעת לחתולים, כלבים, סוסים ובעלי חיים נוספים במקרים שבהם הרפואה הקונבנציונלית לא עוזרת.

רפואה משלימה לחיות – שימושים שונים

בין סוגי הרפואה המשלימה שווטרינרים רבים נעזרים בהם כבר היום על מנת לסייע לבעלי חיים – דיקור הוא משיטות הטיפול הבולטות ביותר והמקובלות ביותר ברפואה המשלימה לבני אדם, ריפוי באמצעות צמחי מרפא שונים, שיאצו ועוד. כיום כבר פועלים וטרינרים רבים שעברו הדרכה ממוקדת לסיוע לבעלי חיים באמצעות דיקור. יתרה על כך, נבדקות תיאוריות שונות שעליהן מבוססות חלק מהשיטות של הרפואה האלטרנטיבית ומצאו הוכחה ניצחת שיש דברים בגו, כגון: זרימת אנרגיה, נושא שעליו מבוססות תורות רבות מהמזרח הרחוק, לרבות:

  • שיאצו
  • דיקור סיני (שנעשה במטרה לשחרר חסמים שנוצרו)
  • רייקי ועוד.

טיפול אלטרנטיבי של רפואה משלימה לחיות סייע לא פעם להחזיר את בעל החיים על הרגליים לפרק זמן ארוך יחסית, גם בגיל מופלג, להרגיש טוב יותר, לחזור לאט לאט לפעילות מלאה, לדוגמא – טיפול בפרקים שלכלב מבוגר שכבר אינו מסוגל לרוץ.

רפואה משלימה לחיות

מתי מומלץ להיעזר בשיטות רפואה משלימה לחיות מחמד?

באותה המידה כמו ברפואת בני האדם, חשוב מאוד להיעזר ברפואה משלימה לבעלי חיים כי יש לה תוצאות טובות. תמיד מומלץ לפנות לווטרינרים שעברו הכשרה ספציפית בתחום זהו התנסות שיטות ריפוי שונות בעולם הרפואה המשלימה לבעלי חיים. במרפאה של ד"ר תמי סיניבר תוכלו להיעזר בכל סוגי הטיפולים ברפואה המשלימה לבעלי החיים – דיקור סיני, כירופרקטיקה ורייקי, כחלק מטיפול כללי ואיכותי המאפשר לבעל החיים ליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר לאורך שנים ארוכות.

צור קשר

ליצירת קשר השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני